האתר המקצועי בישראל לייעוץ, תכנון והזמנת חופשה או טיול בסלוניקי

הזמנת מונית בסלוניקי

השימוש במוניות בסלוניקי מאד נפוץ, הרבה "בזכות" העובדה שהתחבורה הציבורית בסלוניקי ע"פ רוב אינה מאד נוחה וזמינה, אם אתם מגיעים לנמל התעופה של סלוניקי וזקוקים למונית או הסעה למלון, הזמנה של מונית מראש יכולה לחסוך לכם הרבה כאב ראש, במקרים רבים ללא הזמנה מראש יכול להיווצר מצב שאין מונית זמינה שתיקח אתכם וזאת עקב עומסים שעשויים להיוצר בנמל התעופה של סלוניקי על מוניות, נוסף הזמנה מראש של מונית גם תיתן לכם אינדיקציה מדוייקת לעלות של המונית ובנוסף היא תחובר לאחת הברות המובילות והמקצועיות של סלוניקי, בה פועלים גם "חאפרים" רבים,, כך או כך אנחנו מאד ממליצים על הזמנת מונית בסלוניקי מראש, לרוב מלבד הנוחות שאתם יודעים שיש לכם הזמנה על שימכם ושימתינו לכם בהגעתכם, בדרך כלל הזמנה מראש גם חוסכת עלויות.

Kiwitaxi
קיווי טאקסי נחשב כיום לאתר הגדול בעולם להזמנה של מוניות והסעות בכל העולם, קיווי עובדים על שלל חברות תעופה בין לאומיות ומקושרים לאתרי ההזמנות הבטוחים ביותר, גם אתר יוון והאיים מקשרים לאתר קיווי להזמנה של מונית  בשלל יעדי יוון, להזמנה מאובטחת של מונית בסלוניקי דרך קיווי, שימו לב שניתן להזמין מונית רגילה בסלוניקי, או ואן או כלי תחבורה נוספים לכמות גדולה יותר של אנשים  לחצו כאן.

Suntransfers
סאן טרנספרס הוא אחד הספקים הגדולים בעולם להזמנה של מוניות בכל יעדי העולם, מדובר באחד הספקים הגדולים ביותר בבריטניה אך גם ישראלים יכולים לבצע הזמנה של מונית לכל יעדי יוון דרך האתר, להזמנה של מונית ביוון דרך סאן טרנספרט המפעילים קשרים רבים עם סוכנויות מוניות בסלוניקי  לחצו כאן.

אם אתם זקוקים ליותר ממונית : אלה להסעה עבור קבוצה גדולה של אנשים או מספר מוניות, תוכלו גם להשאיר פנייה בשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים ואנו נחבר אתכם לחברות יווניות מקומיות לקשר ישיר וללא התיוווך של סן טרנספרס או קיווי.

עלויות של מוניות בסלוניקי מהשדה לעיר יכולים לנוע בין 20 ל 30 יורו ביום [ תלוי להיכן אתם נדרשים להגיע ] לבין 28 עד 35 יורו בלילה [ גם תלוי מהיכן אתם מגיעים ] המחיר למיני van כמובן שישי שונה ויקר יותר, למשל ואן למרכז העיר עשוי לעלות בין 5 ל 55 יורו,  לעתים המחירים משתנים מעט כלפי מעלה או מטה, שימו לב שבאתרי ההזמנה של מוניות בסלוניקי אתם עשויים גם למצוא מחירים אחרים, הם תלויים בעוד משתנים כמו חגים. שימו לב שיש מינימום לתשלום על מונית והוא  4 יורו, מינימום זה מיושם רק בנסיעות קצרות בתוך העיר, לרוב מוניות לנסיעות קצרות בתוך העיר פחות מומלץ להזמין באינטרנט, אלה דרך אפליקציה או פשוט לרדת לרחוב ולהזמין מונית, הזמנה מראש מומלצת בעיקר בין נמל התעופה לעיר וחזרה ולנסיעות מנמל התעופה או מהעיר ליעדים מרוחקים יותר.

זקוקים לעזרה או המלצה של יותר מהזמנת מונית בסלוניקי : סיורים מודרכים מחוץ לסלוניקי, למטאורה, לאולימפוס, למעיינות פוזאר, לאגם קירקיני, או לכל מקום אחר במחוז מקדוניה של יוון או מעבר? אנחנו ממליצים לכם לפנות לשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים המומחים ליוון ונשמע לקשר אתכם עם החברות האמינות והטובות ביותר בסלוניקי לסיורים מודרכים, אגב צוות השרות של אתר יוון והאיים ישמח לעזור גם עם המלצה על מלונות, דירות, אטרקציות ועוד :  לחצו כאן

 

ראו גם :  מונית בכרתים

Zamir Sivan CEO